PLEVA Martin, Ing. – MIFIM – pokrývačské práce

Výstavba rodinných, bytových a polyfunkčných objektov. Stavebné poradenstvo, projektovanie, murárske a obkladačské práce, zatepľovanie, pokládka podláh. Tesárske, klampiarske a pokrývačské práce.

Vysoká kvalita vnútorného prostredia, vyššia teplota povrchu obvodových konštrukcií, stály prívod čerstvého vzduchu, vysoká energetická efektívnosť, to sú len niektoré výhody zdravého bývania, ktoré Vám chceme prinášať výstavbou energeticky efektívnych budov.

Sme komplexným dodávateľom stavieb pozemného staviteľstva v energeticky efektívnom, nízkoenergetickom resp.pasívnom štandarde. Ku každému stavebnému projektu pristupujeme individuálne s maximálnym nasadením vyhovieť i čo najnáročnejším požiadavkám zákazníka. Dlhoročné a bohaté skúsenosti našich riadiacich pracovníkov sú zárukou odbornosti a kvality prevedených stavebno-montážnych prác. Pri realizácii na našich projektoch spolupracujeme a kooperujeme s kvalifikovanými a špecializovanými subdodávateľmi. Zákazníkom poskytujeme bezplatné poradenstvo ohľade stavebných materiálov a technológii a spracujeme viacero alternatív rozpočtu.

Ďalší profíci